oto çekici işi yapmak

Oto Çekici İşi Yapmak ve şirketi açmak hakkında sizlere bilgi vereceğim. Sorunuz var ise lütfen YORUM olarak iletebilirseniz  tüm yorumlara en kısa sürede cevap vermekteyim. Telefondan arama yaptığınızda malesef bilgi vermiyorum.

Oto Kurtarıcı işi kurarken Sorularınızı sorduğunuzda diğer bir kullanıcının aklına takılan soruları da cevaplanmış olacaktır.

Oto Çekici İşi yaparken ilk akla takılan ehliyet ve evraklar?

Src gereklidir. Ehliyet olarak ise eğer çekici aracınız kamyonet ise b Kamyon ehliyeti ise C almanız gerekir.

Kamyonette bildiğiniz üzere tonaj 3.5’dur. Bu ağırlık araç kasası üzerindeki yük hatta aracınızdaki yakıtın kilosuna kadar hesaplanmaktadır.

K belgesi ihtiyacın olacaktır. Şehir için kullanımda bu k belgesi daha uygun hele kamyonet ise daha’da uygun olmaktadır.

Çekici işi yaparken çektiğin araçlar çekme belgeli olacak ve elinde nakitin var ise bunu bir fırsata  çevirip çok uygun fiyata satın alabilir sonraki süreçte bu aracı satabilirsin. Çekme belgeli araç alımı satımı gibi  bilgiler için link adresinden detaylı bilgi edinebilirsin. Aşağıdaki adresine tıklama yapman yeterlidir.

sevilenotocekici.com/cekme-belgesi-nedir-cekme-belgeli-arac/

 

Oto Çekici İşini Yaparken İş Potansiyeli Nasıl Sağlayabilirim?

  • Çevreniz çok geniş olmalı ve örnek veriyorum amcanız sizin oto çekici işi yaptığınız biliyor amcanızda sizin benim yiğenim çekici işi yapıyor diye anons ettiğinde çok büyük bir kitle elinizde olacaktır.
  • Birçok oto kaporta veya tamir dükkanlar, servisler, yetkili servisler ile anlaşma yaptığınızda güzel bir çekici trafiğiniz olacaktır. En büyük sürekli iş potansiyeli pert araç toplayan kişiler ile anlaşma yaptığınızda yine güzel bir trafik yakalayacaksınız.(Pert araç çekmek için aracınızın kayar kasa olması gerekir)
  • Küçük iş makineleri işleten küçük firmalar ile anlaşma yapabilirsiniz. ( Bu araçları taşıyacaksanız kasanızın sağlam ve aracınızın minimum kamyon türünde olması gerekir. Bu makineler ek olarak da aracınızı çok yoracaktır.)
  • Turizm Servis firmaları ile anlaşma yapabilirsiniz. Şu şekilde düşünmeyin “Servis firması bana neden aracını taşıtsın “ bu şekilde değil bazı servis firmalarında 3 7 tane aracı bulunur ve küçük çekici firmaları ile çalışacaktır. ( Bu şekilde araç taşımak için yine kamyon türünde bir çekici ihtiyacınız olması gerekir.)
  • Sigorta firmaları ile anlaşma yapabilirsiniz. Fakat minimum 6 araç ve 1 adet büyük kamyon çekicisi istemektedir.
  • Yedieminler ile anlaşma yapıp polislerin kaza anında çekici çağırdığında sizin aracınızı çağırmasını sağlayabilirsiniz.

Oto Çekici İşi Yaparken Sabit Mi Kayar Kasa  Araç Mı?

Oto Çekici İşi Yapıcaksın fakat hangi aracı almasını kayar kasa mı yoksa sabit kasa mı aklında soru işaretlerini giderecek bir yazımız var. Kayar kasa kazalı araca yüklü araca tekeri olmayan araca birebir giden bir araçtır. Her zaman arızalı araç denk gelmeyecektir. Daha Detaylı bilgi almak istiyorsan link adresine tıklama yapıp geniş kapsamlı makalemizi okuyabilirsiniz.

sevilenotocekici.com/oto-cekici-isinde-kayar-kasa-mi-sabit-kasa-mi/

Çekici İşinde Fiyatları Neye Göre Belirlemelisin?

Çekici işi yapacaksın. Bütün bilgileri öğrendin. Fakat araç çekme ücreti ne kadar? Fiyat belirtlerken neyi göz önünde bulundurmalısın. Km fiyatını nasıl hesaplama yapabilirsiniz. Birçok kafandaki soru işaretlerini gidermeye yardımcı olacak makalemize aşağıdaki link adresine tıklama yaparak giderebilirsin.

sevilenotocekici.com/cekici-fiyatlari/

 

bunun gibi faydalı Çekici Yazılarımızın tamamına sevilenotocekici.com/oto-cekici/ adresinden ulaşım yapabilirsiniz.

 

İstanbul Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Yaman Evler, 34768 Ümraniye/İstanbul

info@sevilenotocekici.com
0554 194 23 53
umraniyeotocekici.net

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA