tekeri dönmeyen araç

Aracınız şanzıman kitlemesi yaptıysa yani vites boşa çıkmıyor ise yapacağınız ve yapmamanız gereken işlemlerden bahsedeceğim.

Bu durum başınıza geldiğinde 1. Olarak yapmanız gereken akü kutup başlarını söküp tekrar takarsanız bazı durumlarda araç boşa alabilmektedir. Veya aracın aküsü AZ  ise yine boşa almaz. Akü takviyesi yapıp farların yandığını gördükten sonra tekrar deneyebilirsiniz. ( Birebir yaşadığım bir durum)

Bu iki durumuda yaptığınız fakat araç çalışmadı. Çekici çağırırken kesinlikle ya ahtapot yada kayar kasa çekici çağırmanız gerekir.

Çekici aracını çağırmadan bu bilgiler doğrultusunda çağırınız. Oto Çekici yazılımız hakkında aşağıdaki link adresinden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

https://sevilenotocekici.com/oto-cekici/

Kayar kasa çekici çağırma yaparken çağırmadan önce durumunuzu iletmeniz gerekir. Çekici kişi yanınıza gelmeden önce tekerin dönmeden bir aparat yardımı ile aracınızı oto çekici aracının üstüne alabilmektedir. Yada ahtapot çekici ile tekerlerin dönmeden yüklemesi yapılabilmektedir. Aracı sürükleyerek alınması janzımanda bir diş atmasına sebep olur. Bu işlem sonucunda aracınıza ÇOK büyük hasar bırakacaktır.

 

İstanbul Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Yaman Evler, 34768 Ümraniye/İstanbul

info@sevilenotocekici.com
0554 194 23 53
umraniyeotocekici.net

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA