kadıköy kiralık vinç

Kadıköy Vinç Kirlama hizmetlerimizin sağlanması adına Kadıköy bölgesinde de hizmetlerimiz oldukça yaygın olup Kadıköy’ün dar sokaklarında bile araç çeşitliliğimiz sayesinde kaliteli bir hizmet verebilmekteyiz. Şüphesiz vinç deyince akla yükseklik gelmektedir. Mesela sepetli vinçlerimizi diğer vinçler gibi yük kaldırmaz kişiyi istenilen yüksekliğe güvenli bir şekilde ulaştırır. Kadıköy Belediyesininde takibi altında Sevilen vinç olarak bir çok dış cephe işinde imzamızı atmış bulunmaktayız. Sevilen Vinç olarak tüm işlerimizi önce insan güvenliğini ele alarak kaliteli bir şekilde sonuca ulaştırmaktayız.

Kadıköy Kiralık Vinç Fiyatları

Sevilen Vinç olarak her zaman müşterilerimizi memnun etme odaklı iş ahlakı ve hukuku çevresinde adil olarak hizmet vermekteyiz. Sektörde kendimize bu kadar güvenmemiz kalite – performans becerilerimiz sayesindedir.

Kadıköy kiralık vinç hizmetlerimiz için müşterilerimize en uygun fiyatı belirlemeden önce hangi vincin kullanılacağı , uzunluğu ve yüksekliği , tonaj oranı , vincin kiralanma süresi gibi faktörleri ele alarak bir program belirlemekteyiz.

Kadıköy Kiralık Mobil Vinç Hizmeti

Her zaman sorumluluklarımızın bilincinde olarak sağladığımız Kadıköy kiralık mobil vinç hizmetimiz bölge içerisindeki tecrübelerimizle adeta bizleri tercih sebebi yapmıştır.

Kiralık mobil vinç hizmetimiz sayesinde işlerinize kısa sürede çözüm sağlayabilir ve seyyar olarak kullanılabilmesinden dolayı her yere götüre bilmektesiniz. Özel olarak imal ettiğimiz mobil vinçlerimiz ile bir yerden bir yere yüklerinizi kolaylıkla taşıyabilir ya da istenilen yüksekliğe çıkartabilirsiniz. Tüm vinçlerimiz de de olduğu gibi mobil vinçlerimizin de düzenli bakımını yapmakta ve her iş öncesinde test ederek müşterilerimizi asla bu konuda da mağdur etmemekteyiz.

 

Tüm bunların dışında Kadıköy kiralık vinç olarak , kiralık platform , makine taşıma montaj ve demontajı , saha çalışmaları , tüm inşaat ve dış cephe işleri , elektirik , enerji , konteynır taşıma , kaldırma indirme gibi hizmetlerimizden de müşterilirimizi maksimum şekilde faydalandırmak tayız.

Dizel Teleskopik Vinç Kadıköy

Diğer bir vinç türümüz olan teleskopik vincimiz ile zemine batan makinelerin güvenli ve hasarsız bir şekilde kurtara bilmekteyiz. Sevilen vinç olarak diğer her türlü hizmetlerimizde de olduğu gibi bu hizmetimizde de müşterilerimize en uygun fiyat ve performansı en kısa zaman içerisinde uygulayacak şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Dizel teleskopik Vinç, bumlarının  10 – 40 metre arasında uzalıp kısalması hatta istenilen durumlarda daha da uzatilabilmesi ve 10-60 ton arasında sahip olduğu kapasiteden dolayı oldukça tercih edilen bir vincimizdir. Ayrıca dizel teleskopik vinçlerin bir yerden bir yere ulaşımlarının hızlı olması , ulaşım ensasında çekici ya da römorka ihtiyaç duymaması ve  farklı aparatların takılarak diğer vinçlere de yardımcı olabilmesi büyük avantajları arasındadır. Gerek yumuşak zeminlere olmayan uygunluğu ve yüksek fiyatı sebebiyle bu vinci profesyonel eller tarafından kiralayarak işlerinizi çözme açısından büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz.

 

Platform Vinç Kadıköy

 

Platform vinçler daha çok kaldırılması gereken yükler için ya da dar alanlarda ki becerilerinden dolayı tercih edilmektedir. Dış mekanlar değil aynı zamanda iç mekanlarda da kullanılabilir olması en büyük artılarındandır. Çok ağır yükleri 8-28 metreye kadar kaldırabilen bu vinçler aşağı yukarı ve ileri yönde hareket kabiliyetlerine sahiptir. Yapısı sayesinde arazilerde de kullanılabilen platform vinç aynı zamanda bulundukları zemine zarar da vermezler.  Daha çok alışveriş merkezi , müze gibi alanlarda tercihen edilen vincimiz her zaman müşterilerimiz için işe hazır beklemektedir.

İstanbul Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Yaman Evler, 34768 Ümraniye/İstanbul

info@sevilenotocekici.com
0554 194 23 53
umraniyeotocekici.net

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA