Çekici Fiyatları

Çekici Fiyatları olarak direk sizlere şu kadar Km şu fiyat diyemeyiz.  Aracınızın boyutu yapılan işlem kurtarma işi mi yoksa çekme işlemi mi? Bunun gibi birçok etken var bu etkenleri sizlere iletelim.

Aracınızın Konumu: Bulunduğunuz aracın konumu ve çekici sizlere uzaklığı fiyatı ilk olarak belirleyen işlem olacaktır.

Çekici Firmamız ile ilgili link adresinden çekici yazılarımıza ulaşım yapabilirsiniz. https://sevilenotocekici.com/oto-cekici/

Aracınızın Türü: Aracınızın binek araç değilde servis aracı veya daha büyük araç ise küçük bir çekici gelmeyecektir. Daha büyük bir çekici gelecek ve araba çekici fiyatı biraz daha yüksek olacaktır. Neden mi yüksek? Aracınız tonajı ağır, Bu araçlar havaleli olduğu için daha riskli ve çekici aracını daha çok yormaktadır.

Oto Çekici Fiyatları

Aracınızın Gideceği Mesafe: Aracınızın konumunu belirtiniz ve gideceğiniz yerde  türünü ’de sonraki işlemde tüm bu etkenler toparlanıp çekici fiyatı verilmektedir.

Bu bilgileri sizlere ilettiğimizde bütün etkenleri göz önüne alınıp fiyat verilmektedir. Şimdi Sizlere araç  Çekici fiyatı km şu ücret 100 TL diyemeyiz. Fiyat almak için bizleri arayın tüm etkenleri göz önüne alıp sizlere uygun fiyata en yakındaki çekici hizmeti ile uygun fiyata yardımcı olabiliriz.

Siz Fiyatları öğrendiniz oto çekici işi hakkında bilgi alabilmek için kırmızı yazılı link adresine tıklama yapıp oto çekici işi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Çekici 7/24 Oto kurtarma çekici hizmetimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Yaman Evler, 34768 Ümraniye/İstanbul

info@sevilenotocekici.com
0554 194 23 53
umraniyeotocekici.net

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA